1% dla mojej szkoły!

Proponowana przez nas "Akcja 1 % dla mojej szkoły", to nic innego jak wskazanie miejsca przekazania części zapłaconych już przez nas podatków. Po raz pierwszy mamy możliwość, dzięki tej Akcji, powiedzenia "chcę, by moje pieniądze wsparły szkołę i lepszą edukację mojego dziecka, wnuka". Co najważniejsze, nic nas to nie kosztuje.

Zasada działania

Nasza Rada, po podpisaniu umowy partnerskiej ze Stowarzyszeniem "Przyjazna Szkoła" otrzymała:

Identyfikacyjny Numer Partnera

600000060350

Numer ten należy wpisać w deklarację podatkową w sposób przedstawiony poniżej. Całość zebranych środków, przekazanych przez Urzędy Skarbowe ze wskazanym naszym Identyfikacyjnym Numerem Partnera zostanie przeznaczona na rzecz Rady Rodziców naszej szkoły, która wspomaga szkołę w realizacji jej zadań oświatowych. Środki finansowe otrzymamy przelewem, pod koniec roku, po podpisaniu umowy na realizację dotacji, która jest gwarancją na wykorzystanie przekazanych środków zgodnie z celami statutowymi Stowarzyszenia i zaakceptowanym wnioskiem o dotacje.
   Procedura ta jest w pełni bezpieczna i została zweryfikowana oraz pozytywnie zaopiniowana przez MPiPS i UKS, co daje gwarancję właściwego wydatkowania i nadzoru nad środkami pochodzącymi z pieniędzy publicznych. Wasi krewni, pracownicy, sympatycy, przyjaciele, znajomi, absolwenci – wszyscy mogą przekazać swój 1% podatku. Nie trzeba nic wpłacać! Wystarczy tylko zdecydować gdzie ma trafić 1% Twojego podatku (Waszej rodziny, przyjaciół).
   Jeżeli nie podejmiesz tej decyzji, o Twoich pieniądzach będą decydować inni!

Przekaż 1% NA SZKOŁĘ SWOJEGO DZIECKA!

Wystarczy w deklaracji PIT wpisać numer KRS Stowarzyszenia 0000031762 i podać 1% podatku. Jako cel szczegółowy należy wpisać nasz Identyfikacyjny Numer Partnera oraz Radę Rodziców 600000060350, Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 2 w Zakopanem i w następnym punkcie wyrazić zgodę.

Możesz też :
1. Wydrukować "Poświadczenie przekazania 1%" i uzupełnić go.
2. Oddać druk do sekretariatu naszej szkoły. To przyśpieszy procedurę skorzystania z tych środków.
W innym wypadku będziemy musieli czekać na informację z urzędów skarbowych.

Przykładowy Urząd Skarbowy:
Urząd Skarbowy w Zakopanem       ul. Szymony 14       34-500 Zakopane

To wszystko - resztą zajmie się Urząd Skarbowy.

Za przekazane środki serdecznie dziękują
dzieci ze Szkoły Podstawowej na Skibówkach
oraz Rada Rodziców

Pobierz bezpłatny program PIT Format 2014!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl